Vážení zákazníci,

      společnost SKF uvádí na trh novou ucelenou řadu hydraulických těsnění, která splňuje nároky výrobců na vyšší výkon hydraulických válců. Tato nabídka vznikla akvizicí společností Economos a Polyseal. Součástí této nové nabídky jsou i čtyři zcela nové profily vyvinuté v SKF Sealing solution. Poprvé je tedy možné poskytnout úplné systémové řešení se všemi typy těsnění.

Díky této komplexní nabídce hydraulických těsnění společnost SKF umožňuje globálním OE zákazníkům poskytovat širší výběr řešení. Spojení systému SKF SEAL JET, který zajišťuje rychlou výrobu obráběných hydraulických těsnění, se schopností vyvíjet řešení podle nároků aplikace umožňuje pomáhat zákazní- kům s řízením celého životního cyklu zařízení s hydraulickými válci.

Zcela nová úplná řada hydraulických těsnění SKF zahrnuje tisíce standardních těsnění ve více než čtyřiceti provedeních včetně těsnění pístnic, těsnění pístů, stíracích kroužků, statických těsnění a vodicích kroužků a rovněž široký výběr provedení a materiálů pro řešení přizpůsobená požadavkům zákazníků. Řešení hydraulických těsnění tvoří úplné těsnicí a vodicí systémy, které využijí konstruktéři při vývoji různých druhů hydraulických válců.

Systémový přístup SKF spolu se znalostmi a podporou v oblasti konstrukce a specifikace systémů umožňují výrobcům hydraulických válců zlepšovat výkon systémů v náročných prostředích, v nichž hydraulické válce pracují. Nová těsnění lze rovněž využít jako náhradní díly ve stávajících aplikacích.