Kdo jsme:
     Společnost INDUSTRIAL CZ, spol. s r.o. byla založena v roce 1995 jako autorizovaný distributor SKF s cílem poskytnout zákazníkům vždy komplexní služby se zaměřením na kvalitu dodávaných výrobků. V dalších letech rozšiřujeme autorizaci o produkty firmy INA a FAG a získáváme výhradní zastoupení firmy FLURO pro Českou republiku v oblasti kloubových ložisek a hlavic. Velikostí skladových zásob patříme k nejvýznamnějším dodavatelům v České republice.  Co nabízíme:
     Vše začalo ložiskem. Postupem času se sortiment rozšířil o těsnění, maziva a zařízení pro mazaní, valivé elementy, řemeny a řetězy. Dále nabízíme produkty ostatních světových výrobců např. TIMKEN, ZKL, NSK, KOYO a dalších. Zároveň nabízíme půjčovnu nářadí pro montáž a demontáž ložisek. Naše technické oddělení nabízí poradenství v oblasti ložisek a výrobků pro přenos výkonu. Naši technici jsou proškoleni firmou SKF pro dozorování montáže a demontáže ložisek. Pro dodávky ložisek mimo pracovní dobu zajišťujeme nonstop službu 365/24/7.S kým spolupracujeme:
     Mezi naše zákazníky patří velké nadnárodní řetězce i drobní živnostníci z různých odvětví. Nabízíme možnost spolupráce formou konsignačních skladů přímo u zákazníka nebo u nás. Nabízíme dodávky formou just in time. Našim zákazníkům nabízíme množstevní a individuální ceny. Pro nastavení Vaší slevy nás neváhejte kontaktovatrádi s Vámi probereme možnosti spolupráce. Zboží odesíláme přepravní společností nebo rozvážíme vlastními vozy.Prodejna:
     Veškerý náš sortiment je možné zakoupit v naší prodejně v Praze 9. Náš odborně vyškolený personál se Vám bude věnovat a poradí Vám s výběrem vhodného dílu. Přijímáme veškeré platební karty. Po dohodě je možná platba na fakturu.