TWIM 15/230V - indukční ohřívací přístroj

Vaše cena bez DPH
39 990,00 Kč
Vaše cena s DPH
48 387,90 Kč
39990
Dostupnost
Skladem 2 ks
Kód
7316579135528
Výrobce

  

TWIM 15 je plochá indukční deska, která nevyžaduje podpůrné jádro, díky čemuž má všestrannější a výhodnější využití než ostatní ohřívače ložisek. Jeho kompaktní jednotka slouží k roztažení vnitřního průměru ložiska a k jeho připojení za tepla k hřídeli stroje. Navíc lze TWIM 15 využít k ohřevu dalších kovových součástek kruhového tvaru, takže má flexibilní využití. Ohřát lze i mastná a utěsněná ložiska. Tento ohřívač je vyroben z teplotně vysoce odolného plastu, ze skleněných vláken. Nabízí uživatelsky příjemný ovládací LED panel, k jehož snadnému ovládání není zapotřebí žádného školení.

- Díky středofrekvenční technologii a správnému výběru materiálů má tento ohřívač nízkou hmotnost. Ta v kombinaci se zabudovaným držadlem umožňuje přístroj přenášet na nejrůznější místa, případně jej snadno uskladnit na bezpečném místě.

- Díky chytré konstrukci a operačnímu softwaru ohřívače se dosahuje jen malého teplotního rozdílu mezi vnitřním a vnějším prstencem ložiska. Proto dochází k nižšímu vnitřnímu napětí, které vzniká v důsledku nadměrného teplotního roztažení vnitřního prstence ve srovnání s roztažením prstence vnějšího.¨

- Díky plochému tvaru indukční desky již uživatel nemusí volit, které ohřívací jádro je třeba pro kterou součástku. Díky tomu lze na jedné desce ohřát více součástek a zároveň je k tomu potřeba méně příslušenství.

- Díky středofrekvenční technologii není ohřívání součástek hlučné. LED kontrolka indikuje, kdy ohřívač ohřívá, i když to není slyšet. Slyšet naopak může být chladicí ventilátor, který zajišťuje, aby ohřívač zůstal studený.

- Díky různým nastavením síly dokáže tento ohřívač ohřát citlivé součástky pomaleji nebo jinak než ložiska.

 
Dokumenty v aktuálním umístění:
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dále nabízíme